A A A

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky
1.Evidenci tržeb, zajišťuje pokladní systém eKASA od společnosti O2.
2.Veškeré jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil objednávky se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
3.Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.
4.Prodejce si vyhrazuje právo kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky.

Možnosti platby
1.Odesláním finanční částky složenkou typu A z kterékoliv pošty v ČR
2.Složením peněz v hotovosti při osobním odběru v prodejně.

Dodací podmínky
Dobírkou poštou
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.

Hotově při osobním odběru
V tomto případě zaplatíte při převzetí zboží v prodejně.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží, Zásilky jsou zasílány prostřednictvím České pošty anebo je možno je vyzvednout osobně.

Zboží je expedováno max. do 5 pracovních dnů po potvrzení objednávky.

Ceny poštovného
Dle platného tarifu České pošty.

Cena balného
Balné za zásilku bude účtováno ve výši 20,- Kč.

Reklamační řád
Případné reklamce vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy ( Občanský zákoník).
V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte telefonicky, případně e-mailem.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve, nejpozději však do 30 dnů od jejího přijetí.

Ochrana osobních údajů
Pro možnost realizace Vaší objednávky, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, proto se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména Zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje
Od Vás jako od zákazníka musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, pro komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a přiřazení Vaší platby za zboží.

Údaje o Vaší činnosti
Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme, vyjma České pošty, která obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, které jsou potřebné pro vyřízení konkrétní objednávky.

Váš souhlas
Zasláním Vaší objednávky prostřednictvím internetu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.